IT Prosper

SERWIS KOMPUTEROWY NA TERENIE POWIATU OSTRÓDZKIEGO 

IT PROSPER to profesjonalne rozwiązania informatyczne, sprzęt komputerowy, oprogramowanie, a także obsługa informatyczna firm. Działamy od wielu lat wdrażając systemy sieciowe, infrastrukturę serwerową dla firm, a także wykonując usługi serwisowe dla klientów biznesowych jak i indywidualnych.

Nie boimy się wyzwań
Nasza wieloletnia praktyka i setki tysięcy godzin spędzonych przed komputerami umożliwiają nam usuwanie usterek w ekspresowym tempie. Naprawiamy zarówno nowe komputery jak i te dotknięte zębem czasu.

Dostarczamy wysokiej jakości sprzęt IT

Oferujemy szeroki zakres markowych komputerów stacjonarnych oraz składamy komputery z podzespołów wybranych przez klientów. Ogromna gama laptopów oraz urządzeń multimedialnych i komunikacyjnych takich jak tablety, czy smartphony pozwalają nam dopasować sprzęt do wymogów nawet najbardziej wymagających klientów.

Serwisujemy sprzęt komputerowy

Serwisujemy komputery zarówno stacjonarne jak i laptopy uwzględniając przy tym potrzeby, możliwości oraz wymagania naszych klientów. Dysponujemy dużym zapleczem części serwisowych co umożliwia nam szybką naprawę. Zajmujemy się zarówno serwisem sprzętowym jak i oprogramowaniem.

IT PROSPER

IT PROSPER to młoda, prężnie rozwijająca się na ostródzkim rynku firma zajmująca się sprzedażą sprzętu komputerowego oraz pomocą przy naprawie wszelkiego rodzaju sprzętu IT.

ZNAJDŹ NAS NA